DW30 Multizaagblad diamant K40 80x2.0mm steen/voegen p/st
Art nr: QBL383636
EAN: 8718627383636
Merk: Qblades
Geschikt voor het fijne werk, zoals tegelvoegen, kleinschalig metselwerk en tegelwerk. Ook voor het uitslijpen van steen, epoxy, marmer en cementvoegen, tegels, holoniet en voor het gleuffrezen in pleisterwerk, gasbeton en soortgelijke bouwmateriaalsoorten. Geringe stofontwikkeling en zeer lange levensduur!
Productomschrijving
Geschikt voor het fijne werk, zoals tegelvoegen, kleinschalig metselwerk en tegelwerk. Ook voor het uitslijpen van steen, epoxy, marmer en cementvoegen, tegels, holoniet en voor het gleuffrezen in pleisterwerk, gasbeton en soortgelijke bouwmateriaalsoorten. Geringe stofontwikkeling en zeer lange levensduur!Technische specificaties
Aansluiting
Geschikt voor Open-Back systeem; oa DeWalt, Stanley en Black&Decker. Past ook op OIS (12puntjes) en MultiMount systeem van Fein (<2017)
Materiaal
Diamant
Dikte
2 mm
Diameter
80 mm
Korrel
40-45
Verpakking
1 ST
Technische specificaties
Toepassing
beton / steen
Materiaal
diamant punt
Gereedschapsopname
OIS
Breedte zaagblad
80 mm
stamdikte (zaagblad)
2 mm
materiaal (schuurkorrel/slijpmiddel)
diamant
Verpakt per
1 st
korrel
40 / 45
diameter (zaagblad)
80 mm